Пакет для картоплі фрі вел. 130*130*30 (2000шт.)
Упаковка: 2000шт.
Мінімальне замовлення: 1 упаковка - 2000шт.
Ціна: 0,33грн.
Розмір пакета (висота, ширина, глибина), мм: 130*130*30
Матеріал: білий жиростійкий крафт 35г/м2
Доставка: Відвантаження замовлення в день його оформлення, при оплаті до 14.00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Будматеріали |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 35 г/м2 |
| Бічна складка | 30 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Кількість в пакованні | 2000 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴/упаковка



